1988

SZK Benar v Litvínově

1987

Bertramka v Litvínově

1992

Cora klub v Litvínově

1989

Galerie Pod věží v Bílině

1994

Galerie v Jirkově

Kulturní dům v Oseku

Galerie H ve Vejprtech

1990

Bertramka v Litvínově

1995

SKS v Chomutově

1991

Bertramka v Litvínově

1996

Knihkupectví Růžička v Mostě

1994

Galerie Azyl v Plzni

Informační centrum v Duchcově

1997

Ekologické sympozium v Duchcově

Galerie Hefaistos v Děčíně

1998

SKKS v Chomutově

Galerie v Jirkově

Státní zámek v Duchcově

1997

Galerie OKO v Litvínově

Galerie Studna v Liberci

Kulturní dům v Chomutově

Ekologické sympozium v Duchcově

Kulturní dům v Sedlčanech

1999

Ekologické sympozium v Duchcově

Městská galerie v Čáslavi

2000

Městský úřad v Krupce (UVUT)

1998

Branické divadlo v Praze

Státní zámek v Duchcově (UVUT)

Státní zámek v Duchcově

Galerie Pod věží v Bílině (UVUT)

1999

Městské divadlo v Mostě

Průmyslový palác v Praze (Salon 2000)

Státní zámek v Klášterci nad Ohří

Muzeum v Holzhau (SRN)

Galerie Krušnohorec v Litvínově

Ekologické sympozium v Duchcově

2000

Okresní muzeum v Mostě

2001

Zámek v Teplicích (UVUT)

Galerie Hefaistos v Děčíně

Státní zámek v Duchcově

Komerční banka Litvínov

2002

Galerie UVUT v Teplicích (UVUT)

2001

Komerční banka Most

Bílé divadlo v Ostravě (s Martinem. Velíškem)

Kulturní dům v Chomutově

2003

Sochařské sympozium v Boleboři

Galerie v Jirkově

UVUT v galerii Špejchar v Chomutově

Galerie Barbara v Hradci Králové

2004

Galerie Lurago v Chomutově

Domov důchodců v Libochovicích

Sochařské sympozium v Boleboři

Branické divadlo v Praze

2005

Galerie Lurago v Chomutově

2002

Galerie Pod věží v Bílině

Sochařské sympozium - Boleboř

Galerie UVUT Teplicích

2006

Galerie Lurago v Chomutově

Galerie Radniční sklípek v Litvínově

Sochařské sympozium - Boleboř

2003

Státní zámek v Klášterci nad Ohří

2007

Sochařské sympozium - Boleboř

Muzeum v Duchcově

Atrium v Chomutově

Zámek v Trmicích

2008

Sochařské sympozium - Boleboř

2004

Keramost Most

Atrium v Chomutově

Galerie Špejchar v Chomutově

2009

Filmová klapka - FILMFEST Zlín

2005

Atelier Jarka - Teplice

2010

Sochařské sympozium - Boleboř

Galerie ve věži - Planá

Sochařské sympozium - Kriebstein (Germany)

Městská galerie - Jirkov

Malířské sympozium - Benedikt Most

2006

Městská galerie - Podbořany

Galerie Lurago Chomutov

Art of living - Vrchlabí

Schola Humanitas Litvínov

Galerie Radost - Kladno

Filmová klapka - FILMFEST Zlín

2007

Café Galerie - Děčín

2011


Malíři Mostecka v Mostecké knihovně

Schola Humanitas - Litvínov                           

Filmová klapka - FILMFEST Zlín

Galerie Duhová paleta - Karlovy Vary

Sochařské sympozium - Boleboř

VŠ - Most

Malířské sympozium - Benedikt Most

2008

Galerie - Jirkov

2012

Malíři Chomutovska - Špejchar v Chomutově

Café Galerie v Děčíně

Filmová klapka - FILMFEST Zlín

2009

Galerie Lurago v Chomutově

DOX Praha

Galerie v Litvínově

Sochařské sympozium v Doksanech

Galerie Samson . Rakovník

Malířské sympozium - Benedikt Most

2010

Gelerie Kryt -  Klášterec nad Ohří

2013

Filmová klapka - FILMFEST Zlín

Městská knihovna - Most

DDM  Chomutov

Galerie Radost - Kladno

kostel sv. Ignáce Chomutov

2011

Olbernhau

Městská knihovna Most

Gal. J.Liesera v Kadani

Veletrh cestovního ruchu Praha

2012

Městské divadlo v Mostě

2014


Meppel  Holandsko

G.Duha v Karlových Varech

Filmová klapka - FILMFEST Zlín

Kostel sv. Ignáce v Chomutově

Sochařské sympozium - Boleboř

Art galerie v Chomutově

2015

Filmová klapka FILMFEST Zlín

Porcelánové sympozium - Dubí

2013

Jazz Club Teplice

2016

Městské muzeum - Teplice

Filovka Ústí nad Labem

Jarní výstava, Galerie Radniční sklípek - Litvínov

Městská knihovna v Litvínově

Kulturní dům - Lom

Galerie Lurago v Chomutově

Filmová klapka - FILMFEST Zlín

2014

Galerie Amadeus v Praze

Babí léto, Galerie Radniční sklípek - Litvínov

Galerie Sklípek Litvínově

Ostrava

Galerie Úštěk

2017

Výtvarný salon - Chomutov

2015

Patok - Louny

Malířské sympozium Benedikt - Most

Hřebíkárna - Chomutov

Filmová klapka FILMFEST Zlín

2016

Galerie - Úštěk

2018

Výtvarný salon - Chomutov

3. ZŠ - Most

Malířské sympozium Benedikt - Most

Městské divadlo - Most

Filmová klapka - FILMFEST Zlín

Městské divadlo - Louny

Porcelánové sympozium - Dubí

Muzeum a galerie - Prostějov

2019

Výtvarný salon - Chomutov

Galerie Radost - Kladno

Filmová klapka - Zlín

2017

Zámek Jezeří

2020

Chomutovský salon výtvarníků

3. ZŠ - Most

Naiva Bratislava

2018

Galerie Špejchar - Chomutov

Zámek Valdštejnů - Litvínov

2019

Cafecharme - Praha, Kunratice

Cafegalerie Zelený dům - Praha Újezd nad lesy

2020

Schola humanitas - Litvínov